Image 1

Kanger EVOD Clone

×
×
Rating:
Price:
$1.99
SKU:
1037
Quantity:
Description
Reviews
Related Products
Product Videos
Warranty
Also Viewed
By Category
Other Details
 • Product Description

  The generic EVOD features a permanent mouthpiece which is transparent and has a liquid capacity of about 1.7ml. This EVOD Bottom Coil Clearomizer is a unique tank with a replaceable bottom coil system. 

  The removable metal bottom allows you to simply replace the coil head rather than buying a new clearomizer. Another unique design advantage of the EVOD is that if your coil needs replacing and your tank is full of your favorite e-juice, its easily replaced while the unit is turned upside down without emptying the tank!

   

  EVOD Clearomizers feature a liquid capacity of approximately 2ml.

   

 • Product Reviews

  ×

  Write A Review

  1. pożyczka gotówkowa

   Szukasz wartościowego źródła porad dotyczących kredytów pozabankowych? W ostatnim czasie kredyt bez bik jest wśród mieszkańców Polski niesamowicie popularny, jednakowoż na nieszczęście nie wszystkie oferty są korzystne - głównie właśnie po to założyliśmy ową stronę, aby nareszcie Polacy mogli przekonać się, który kredyt bez zaświadczeń jest OK pod wszystkimi względami. Dosyć często wrzucamy swoje poglądy na temat świeżych ofert kredytowych, zatem wystarczy zaglądać do nas, aby orientować się jaki kredyt gotówkowy jest atrakcyjnie oprocentowany, w zupełności pozbawiony ukrytych opłat, itp. <a href=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl>kredyt bez bik</a> <a href=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl>pozyczka bez zaswiadczen</a> <a href=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl>pozyczka gotowkowa</a> Brak stałego zatrudnienia, duże zadłużenie bądź słaba wypłata nie są kłopotem dla pragnących uzyskać kredyt gotówkowy - a przynajmniej mowa w tej chwili o odwiedzających naszą stronę. Rzeczywistość jest taka, że zamieściliśmy na wortalu wartościowe porady, które powodują, iż natrafienie na kredyt bez zaświadczeń, oczywiście całkiem nisko oprocentowany, to żadne utrudnienie. Jednak serwis nie ma wyłącznie informacyjnego charakteru - także można najzwyczajniej w świecie załatwić sobie za jego pośrednictwem kredyt bez bik.

   Pewnie pragniesz nareszcie wziąć taki kredyt gotówkowy, który spowoduje, że kupisz sobie powiedzmy lodówkę albo opłacisz dentystę, lecz później nie będziesz miał żadnych przykrości. No cóż, niby od czego jest w takim razie otworzony przez nas wortal? No co jak co, lecz dosłownie nikt kto rozważnie podejście do lektury treści na stronie nie będzie miał wątpliwości odnośnie tego jaki kredyt bez bik, a właśnie o kredytach bez żadnych zaświadczeń mowa, jest czymś odpowiednim. Oczywiście wszystkie z porad zostały napisane w taki sposób, że każdy zrozumie o co się rozchodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń może być przystępny. Pod każdym względem.

   Interesujące źródło informacji dla tego internauty, który nie wie, który kredyt bez bik przynajmniej w tym momencie jest w czołówce. Trudno zazwyczaj wybrać kredytodawcę, ale po dokładnej lekturze naszego wortalu wreszcie absolutnie wszystko będzie jasne. Żywimy wielką nadzieję, że kredyt gotówkowy w istocie jest czymś na czym świetnie się znamy - opinie użytkowników to potwierdzają. Z wielką chęcią odpowiemy na wszelakie pytania jeżeli wchodzi w rachubę kredyt bez zaświadczeń, regularnie aktualizujemy stronę, zatem wszyscy kredytobiorcy powinni być zadowoleni.
   on 11th Dec 2017

 • Find Similar Products by Category

×
×